خانه سیم جوش فولاد لینکلن

سیم جوش لینکلن

استاندارد توضیحات

سیم جوش لینکلن 70S3

ER 70S3
اين سيم جوشها براي جوشكاري تيگ فولادهاي عمومي ساختماني و فولادهاي لوله با استفاده از گاز آرگون، بكار مي رود.

سیم جوش لینکلن 70S6

ER 70S6

اين سيم جوشها براي جوشكاري تيگ فولادهاي عمومي ساختماني و فولادهاي لوله با استفاده از گاز آرگون، بكار مي رود.

سیم جوش لینکلن 80SG

ER 80SG

سيم جـوش آلياژ متوسط براي جـوشكاري مگ فـولادهاي لـوله سـازي و ديگ سازي از نوع CrMo كه تا دماي كاري  550 ºC  مقاوم هستند مناسب مي باشد.

سیم جوش لینکلن 100SG

ER 100SG

سیم جوش مگ که برای جوشکاری فولادهای‌ساختمانی دانه‌ریز با استحکام بالا مورداستفاده قرارمی‌گیرد. این سیم جوش برای اتصالات جوشکاری در بویلرها، مخازن تحت‌فشار، خطوط‌ لوله و جرثقیل‌ها مناسب می‌باشد.

سیم جوش لینکلن 80SNi1

ER 80SNi1

سیم‌جوش مسوار حاوی آلیاژهای نیکل، کروم و مس که برای جوشکاری میگ/مگ فولادهای مقاوم در برابر خوردگی اتمسفری استفاده‌می‌شود. به‌علت داشتن خواص مکانیکی خوب برای جوشکاری فولادهای با استحکام و مقاومت به ضربه بالا مناسب است.

سیم جوش لینکلن 80SNi2

ER 80SNi2

سیم جوش میگ/مگ که برای جوشکاری مخازن و سیستم‌های لوله‌کشی جهت سرویس در دمای پایین مورد استفاده قرارمی‌گیرد مناسب می‌باشد.

سیم جوش لینکلن 70SA1

ER 70SA1

این سیم جوش برای جوشکاری میگ/مگ  لوله‌ها، ورق‌ها و بویلرهای‌فولادی حاوی 0/5 درصد مولیبدن مناسب می‌باشد. کیفیت بالا وچقرمگی مناسب از ویژگی‌های فلزجوش حاصل از این سیم‌جوش می‌باشد. محدوده کاری آن تا دمای 550 درجه سانتیگراد می‌باشد.

سیم جوش لینکلن 80SB2

ER 80SB2

سیم جوش آلیاژ متوسط برای جوشکاری میگ/مگ فولادهای لوله سازی و دیگ سازی از نوع CrMo که تا دمای کاری 550 درجه سانتیگراد مقاوم هستند مناسب می باشد.عملیات پیش گرم و پس گرم بر اساس جنس فلز پایه مشخص می گردد

سیم جوش لینکلن 90SB3

ER 90SB3

سیم جوش میگ/مگ که برای جوشکاری لوله‌ها و ورق‌ها از جنس فولاد کم‌ آلیاژ حاوی کروم و مولیبدن که در ساخت بویلرها و پالایشگاه‌های نفت مورداستفاده قرارمی‌گیرد مناسب می‌باشد. ترجیحاً این سیم جوش برای جوشکاری با شرایط دمایی سرویس تا 600+ درجه ‌سانتیگراد مناسب می‌باشد. همچنین برای جوشکاری فولادهای کوئنج-تمپرشده و فولادهای سخت‌کاری سطحی‌شده با آنالیز مشابه مورد استفاده قرارمی‌گیرد.