محصولات تاچ ولد

 

خانه سیم جوشهای توپودری سیم توپودری فولاد

سیم جوش توپودری

سیم جوش های توپودری برای جوشکاری فولادهای نرم، فولادهای مقاوم به حرارت و فولادهای دمای پایین در برند TOUCHWELD با نام TOUCHCOR شناخته می شوند.

 

فولادهای نرم:

حداقل استحکام کششی فلز جوش ایجاد شده توسط سیم جوش های توپودری ارائه شده برای جوشکاری فولادهای نرم برابر با 70000Psi است.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 70T-1 برای وضعیت جوشکاری تخت و افقی استفاده می شود. از این محصول برای اتصال فولادهای ساده کربنی و فولادهای کم آلیاژ استفاده می شود.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 71T-1 که پرکاربردترین محصول موجود در این دسته است، برای جوشکاری در تمامی وضعیت ها قابل استفاده است.

این محصول برای اتصال فولادهای استحکام بالا استفاده می شود.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 71T-1C-J با اضافه کردن مقدار کمی نیکل به ترکیب شیمیایی TOUCHCOR 71T-1 ایجاد میشود.

این محصول دارای مقاومت به ضربه بالاتر نسبت به دو محصول دیگر موجود در این خانواده است.محصولات این گروه برای جوشکاری ورق های ضخامت پایین و متوسط که از فولادهایی با استحکام 500MPa ساخته شده اند، مناسب است.

 

فولادهای مقاوم به حرارت:

ترکیب شیمیایی سیم جوش های توپودری که برای جوشکاری فولادهای مقاوم به حرارت ارائه شده اند، شبیه به ترکیب شیمیایی سیم جوش های توپودری برای جوشکاری فولادهای نرم است با این تفاوت که به آن ها مقداری کروم اضافه شده است.

محصولات ارائه شده در این گروه برای جوشکاری لوله ها و فولادهای کروم - مولیبدن دار، مناسب هستند.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 81T1-B2 دارای حداقل استحکام کششی 80000psi است و برای جوشکاری فولادهای فریتی کم آلیاژ مقاوم به خزش استفاده می شود. ترکیب فلز جوش سیم جوش توپودری TOUCHCOR 81T1-B2 مشابه به فلز جوش حاصل از الکترود CARBOTOUCH 8018-B2 است.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 91T1-B3 دارای حداقل استحکام کششی psi 90000 است و ترکیب فلز جوش حاصل از آن ، مشابه با فلز جوش حاصل از الکترود CARBOTOUCH 9018-B3 می باشد.

 

فولادهای دمای پایین:

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 81T1-Ni1 برای جوشکاری فولادهای کربنی و فولادهای کم آلیاژ که نیازمند چقرمگی مناسب در دماهای زیر صفر هستند، طراحی شده است. ترکیب فلز جوش سیم جوش توپودری TOUCHCOR 81T1-Ni1 مشابه به فلز جوش حاصل از الکترود CARBOTOUCH 8018-C3 است.

سیم جوش توپودری TOUCHCOR 91T1-K2 محصول ایده ال جهت ایجاد جوش با چقرمگی مناسب و استحکام بالای 90000psi است.

از این محصول جهت جوشکاری فولادهای کم آلیاژ با استحکام بالا استفاده می شود.

گاز محافظ مورد استفاده در حین جوشکاری با این دسته از سیم جوش های توپودری، گاز CO2 است که خلوص آن بایستی بالاتر از 99/98 درصد باشد.

دما نیز برای جوشکاری چندپاسه بایستی زیر 150°C نگه داشته شود.

 

موارد کاربرد: صنایع پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، سازه های نفتی دریایی، بویلرسازی، ساخت مبدل های حرارتی، ساخت مخازن تحت فشار، کشتی سازی، ساخت ماشین آلات سنگین، ساخت دکل های برق، مخازن ذخیره مواد غیرشیمیایی، تجهیزات کشاورزی ، لوله سازی و مصارف عمومی.


 

فروشگاه بزرگ زاده