محصولات تاچ ولد

 

خانه سیم جوشهای MIG و TIG سیم جوشهای نیکل

سیم جوش نیکلی

سیم جوش ها و شاخه های آلیاژی پایه نیکل در برند TOUCHWELD با نام SUPERTOUCH شناخته می شوند و به ترتیب برای جوشکاری به روش GMAW و GTAW استفاده می شوند

آلیاژهای نیکل غالبا در محیط ها و شرایط کاری سخت که حرارت، خوردگی، سایش و فشار بالا و یا ترکیبی از این عوامل حضور دارند استفاده می شوند.

محصولات خاص:

SUPERTOUCH NCM3 از پرکاربردترین محصولات جوشکاری آلیاژهای پایه نیکل به شمار می رود و برای جوشکاری آلیاژهای نیکل- کروم- مولیبدن استفاده می شود. این محصول کاربردهای زیادی در ساخت و سطح پوشانی تجهیزات صنایع پتروشیمی و نیروگاهی دارد.

SUPERTOUCH NCM4 علاوه بر استفاده در جوشکاری فلزات با ترکیب شیمیایی مشابه با ترکیب شیمیایی سیم جوش، در اتصال آلیاژهای پایه نیکل به فولادهای زنگ نزن نیز استفاده می شود. به دلیل مولیبدن موجود در ترکیب شیمیایی این آلیاژ، این محصول مقاومت خوبی در برابر خوردگی تنشی و خوردگی حفره ای از خود نشان می دهد.

SUPERTOUCH NCM10 در بین آلیاژهای نیکل- کروم- مولیبدن، مقاومت به خوردگی بهتری نسبت به سایر سیم جوش های هم خانواده ی خود دارد. این محصول مقاومت عالی در برابر خوردگی در محیط های اکسیدی و احیایی دارد و به همین دلیل در صنایع شیمیایی متنوع استفاده می شود.

SUPERTOUCH NCCM1 : علاوه بر داشتن مقاومت به خوردگی بالا، به دلیل استفاده از کبالت در ترکیب شیمیایی خود، از لحاظ متالورژیکی نیز دارای ساختار پایداری است. این محصول به دلیل استحکام در دماهای بالا و مقاومت در برابر خوردگی برای اتصال آلیاژهای دما بالای غیر هم جنس استفاده می شود.

موارد کاربرد: ساخت کوره، بویلرسازی، صنایع نیروگاهی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی.

سیم جوش نیکل